м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

30.06.2016

Івана Купала святкуватимуть у рамках заходу “Шуфриган-фест” у Винниках на Чортових скелях

Молодіжка при ВМР, ЛМГО “Золота молодь Винник” за підтримки Винниківської міськради запрошують винниківчан та гостей міста відсвяткувати свято Івана Купала на Чортових скелях у Винниках.

 

Про підготовку місця та організаційні питання розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

“Молодь має своє бачення відродження й вшанування традицій святкування Івана Купала з осучасненням. Цьогоріч започатковуємо “Шуфриган-фест”, де згадаємо про привид монаха Шуфригана під дібровою. Ця легенда дійшла до наших днів, і є винниківчани, які говорять, що вони таки того монаха бачили. У розповідях завжди йшлося про кремезного, з палицею в руках, в довгій сутані монаха. Можливо й нашим гостям вдасться зустрітися з історичною постаттю, – жартує Шустер. – Днями ми пройшлися маршрутом, який матиме своєрідне позначення — світловідбивною фарбою промаркують шлях до наміченого місця, де о 19.00 год. розпочнеться рок-концерт за участю винниківського колективу «Міглянц оркестра» та місцевих молодіжних гуртів. А близько 21.30 год. розпочнеться показ містичного українського фільму”.

 

 

Безпеку молодим людям гарантуватимуть поліцейські патрульні та медики, також рух учасників фестивалю будуть координувати волонтери з ліхтарями.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

25.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору