23.06.2019

ІТ-школа SoVA випустила перших сертифікованих випускників

64819182_2331288253865659_1699694888909537280_n

Школа інформаційних технологій для підлітків SOVA (School of Vital Activities), яка працює на базі Винниківського інтернату, вручила перші сертифікати своїм учням.

У червні пройшов перший захист проектів ІТ-школи SoVA.

У підсумку, 19 учнів отримали сертифікати, з яких 6 закінчили курс “Основи комп‘ютерних технологій” та 13 курс “Основи веб програмування”. За результатами навчання учні школи розробили власноруч веб-сайти і представили їх на захист фахівцям ІТ-сфери, а також своїм викладачам, батькам, друзям.

«Серед проектів були сайти співаків Монатіка та Олега Винника, сайт з україномовними фільмами та сайт для професійних фотографів, а також інтернет-магазин EVA. Кожен проект був якісно виконаний та достойний уваги. Особливої уваги заслуговував сайт міста Винники, розроблений ученицею 8 класу 29 школи Анастасією Боднар. Для його створення дівчина детально ознайомилася з історією рідного міста та його легендами, біографією видатних винниківчан, історією спорудження відомих архітектурних будівель міста тощо. Наповнивши сайт корисною і важливою інформацією про Винники, Анастасія також переклала усе на англійську мову,щоб туристи змогли легко дізнатися про наше місто більше. В наповненні сайту також допомагав учень тієї ж школи Данило Рогальський, який обрав найгарніші фотографії нашого міста і завантажив їх на сайт для кращого візуального оформлення сайту. Захист проектів відбувався англійською мовою. Під час презентації проектів відчувалося, що паралельно з технічними навичками учні школи SoVA пройшли навчання за компонентою м’яких навичок (Soft Skills). Закінчилося дійство гарним настроєм дітей та батьків, а також смачним тортом. Приємно було бачити як наші “випускники” отримують задоволення від результатів своєї роботи, отриманих практичних навичок та командних комунікацій», – розповіла засновниця школи Вікторія Читайло.

Нагадаємо, школа працює з 11 лютого цього року. Тут навчають програмуванню, роботехніці, роботі в команді та розмовній англійській мові. Навчальна програма складена спільно зі спеціалістами-практиками із різних ІТ-компаній.

Серпень

21.2019