м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Історико-краєзнавчий музей у Винниках розпочав X Міжнародну наукову конференцію

“Мотив – стиль, образ – знак у контексті давніх культур і традицій” – тема Х Міжнародної наукової конференції у Історико-краєзнавчому музеї м.Винники.

Впродовж двох днів, 7 та 8 листопада, у музеї відбуватимуться пленарні засідання конференції, у яких візьмуть участь члени-представники різних країн зі своїми тематичними виступами.

“Я вважаю, що це чудова нагода для того, щоб фахівці у сфері археології зустрілись, обговорили питання у даній сфері,  обмінялись досвідом, здобутками та відповідним досвідом. Я б хотів побажати учасникам Х Міжнародної археологічної конференції нових здобутків та плідної співпраці”, – звернувся до присутніх заступник міського голови Винник Павло Венгринович.

Відкриття конференції відбулось у виставковій залі музею, де виступили зі словом представники: міської влади, кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки ЛНУ ім.Івана Франка, Департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА, Інституту археології Жешівського університету, польового комітету Інституту археології НАН України та директор музею Ігор Тимець.

14.2019