м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.02.2019

Інформація про сплату обов’язкової частки платежу при отриманні субсидії

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848» (зі змінами постанова Кабінету міністрів України №841 від 17 жовтня 2018р.) «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

«громадяни, яким призначено житлову субсидію (за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам) зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі, коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.  Сума житлової субсидії, яка не використана домогосподарством внаслідок економії, зараховується на наступні розрахункові періоди протягом сезону, в якому призначено житлову субсидію, як оплата таких послуг .

Після закінчення опалювального (неопалювального) сезону невикористана сума житлової субсидії, яка надавалася не у грошовій формі, повертається виконавцем комунальної послуги (МКП “Винниківське”) до державного бюджету в повному обсязі у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Опалювальний сезон           жовтень-квітень .      Неопалювальний сезонтравень-вересень .

За більш детальною інформацією звертайтесь

1) МКП “Винниківське”

м.Винники вул. Галицька, 7, 2 поверх                   тел.   296-29-71;

296-29-72

2) Личаківський відділ соціального захисту УСЗ ДГП ЛМР

м.Львів вул. Левицького, 67                                               тел.: (032) 235-71-62

13.2019