м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Іменем Рути Вітер названо вулицю у Винниках

Рішенням депутатів Винниківської міської ради вулицю у Винниках названо іменем відомої мисткині з Винник Юлії Пігель, творче ім’я якої – Рута Вітер.

«З метою вшанування пам’яті Юлії Пігель, також відомої, як Рута Вітер, української поетеси, художниці, науковиці, мисткині, яка родом з міста Винники, Винниківська міська рада вирішила вулиці, яка бере початок від номера чотирнадцять на вул.Кільцевій і проходить перпендикулярно, з’єднуючись із Кільцевою дорогою надати назву Рути Вітер», – зачитала основний текст рішення депутат Винниківської міськради від партії «ВОЛЯ», голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич.

Відповідне рішення прийняте сьогодні на першому пленарному засіданні 15 сесії Винниківської міської ради VIІ–скликання.

Нагадаємо, народилась Рута Вітер 8 листопада 1981 року. Загальну середню освіту здобула в СЗШ №47 міста Винники. У 2004 р. закінчила Львівську національну академію мистецтв, аспірантуру при кафедрі моделювання костюма. Переможиця конкурсу «Студент року-2001» у номінації «студент-митець». Трагічно загинула 14 вересня 2008 за нез’ясованих обставин. Похована на Личаківському кладовищі у місті Львові.

14.2019