м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.05.2016

І міжнародний фестиваль з корфболу відбудеться у Винниках 8 травня

Львівське об′єднання корфболу, Винниківська міськрада, Молодіжка при ВМР, ГО «Золота молодь Винник» запрошують на І міжнародний фестиваль з корфболу на стадіон ім.Б.Маркевича у Винники.

 

У програмі фестивалю: турніри, змагання, показові виступи для сімей та родин.

 

Гості фестивалю – почесний консул Королівства Нідерланди Богдан Панкевич та команда з корфболу м.Київ.Page1

 

Участь у заході візьмуть представники місцевих шкіл та СШ№70 м.Львова. 

 

Урочисте відкриття І Міжнародного фестивалю корфболу відбудеться о 13.00 год. на стадіоні ім.Богдана Маркевича м.Винники.

 

До організації долучились: Віктор Батяла (СЗШ№70, м.Львів), Олег Білик (ЛДУФК) , Марта Лесів (співорганізатор), Олександр Чорній, Орест Банах, Адміністрація СЗШ№47, Марк Строа (Президент білоруської академії корбфолу, засновник Світової фундації футболу), Леся Стецишин (СЗШ№47).

 

Нагадаємо, єдиним представником Корфболу в Україні є Львівське Об’єднання Корфболу (ЛОК), куди входять представники Винник, де активно проводяться товариські зустрічі та змагання.

 

Корфбол — командна гра з м’ячем, багато в чому подібна до змішаного нетболу. У корфбол грають у більш ніж п’ятидесяти країнах; найбільшу популярність гра дістала у Нідерландах та Бельгії. Корфбол відрізняється від інших командних ігор тим, що це змішана гра: команда складається з чотирьох чоловіків і чотирьох жінок.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

9.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору