м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.05.2016

І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Юні таланти України” у вихованців ансамблю сучасного танцю “Карамель”

Вихованці ансамблю сучасного танцю “Карамель” отримали І місце у номінації “Сучасна хореографія” у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Юні таланти України”

З вагомими здобутками привітала на своїй сторінці у фб директор БДЮТ у м.Винники Ольга Соколик.

“Будинок дитячої та юнацької творчості вітає своїх вихованців ансамблю сучасного танцю “Карамель” з отриманням І місця у номінації “Сучасна хореографія” у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Юні таланти України” та дякуємо керівникам Селезньовій Анастасії Сергіївні, Мелимук Христині Володимирівні за активну роботу у розвитку дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України”, – йдеться у повідомленні Ольги Соколик.

Винниківська міськрада та громада міста вітає переможців з високою нагородою та бажає подальших творчих здобутків.

23.2020