м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

31.03.2020

Готуємося до Великодня

У Винниківській міській раді відбулась зустріч з духовенством міста щодо святкування Пасхи, роз’яснень чину поховань у місті та життя у часі карантину.

 

У зустрічі взяли участь отці місцевих храмів: о.Петро Панків, о.Василь Петрик, о.Володимир Клим’юк, о.Леон Саламон та о.Григорій Швед.

 

У зв’язку з продовженням карантину до 24 квітня, представники усіх християнських конфесій розробляють плани святкування одного з найбільших релігійних свят – Великодня.

 

Храми у Винниках будуть відчинені. Під час служінь у церкві, отці просять прихожан перебувати у масках та у кількості до 10 осіб. Літургії транслюватимуться назовні з використанням звукопідсилюючої апаратури та в он-лайн режимі.

 

Освячувати лозу у вербну неділю та святити паски й великодні страви на Пасху будуть лише надворі.

 

Враховуючи карантинні обмеження, духовенство вважає за доцільне, аби освячувати пасхальні кошики приходили парафіяни без дітей. Якщо хтось із мешканців почуває себе не добре – пасхальні свята радять зустріти дома з метою безпеки для себе і своїх близьких.

 

Проводити гаївки біля храмів та влаштовувати великодні забави у Винниках не будуть.

 

Додатково, ближче до свят, на сайті буде оприлюднено графік проведення святкових Літургій, а також графік роботи магазинів ритуальних послуг для придбання свічок та квітів.

 

Підсумовуючи зустріч, священнослужителі наголосили, що дотримання гігієни, правил поведінки під час карантину, повага до ближніх, спільна молитва – дозволять разом побороти поширення вірусу.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

8.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору