м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

18.02.2020

Госпіталь у Винниках та хворі на коронавірусну інфекцію – безпідставна тривога

Чутки в соцмережах про ймовірність використання Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи для карантину українців, вивезених з м.Ухань (Китай) спростовано.

Винниківська міськрада зв’язалась з Департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації і, за інформацією головного лікаря Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи Максима Прикупенка, на даний момент заклад працює у штатному режимі: на сьогоднішній день, на лікуванні перебувають 780 хворих, жодних повідомлень чи наказів про прийом на карантин госпіталь не отримував.

До слова, експерти наголошують, що для прийняття інфікованих пацієнтів мають бути вжиті відповідні додаткові заходи безпеки, залучене обладнання для дезінфекції, переобладнано приміщення для повної локалізації, проведено навчання персоналу, поставлено додаткове спеціальне обладнання та медикаменти. Подібних заходів у госпіталі не проводилось.

Попри це, варто наголосити, що у зв’язку з загрозою поширення коронавірусу, повинні бути проведені обстеження і оцінка усіх медичних закладів в Україні, а представниками влади підготовлені заходи реагування на потенційну загрозу.

21.2020