м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

08.05.2017

Госпіталь інвалідів війни та репресованих у Винниках вшанував пам’ять Героїв Другої світової війни

Керівництво Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім.Ю.Липи, Винниківська міськрада, товариство «Закерзоння» провели захід-реквієм до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Сьогодні, 8 травня, у капличці госпіталю у Винниках капелан військового госпіталю о.Михайло Тимків провів молебень за Героїв, які полягли у Другій світовій війні та захисників України, яких ми втратили впродовж років проведення АТО.

 

Продовжили захід у актовому залі медзакладу, де слова споминів вимовили медики, громадські активісти, міський голова Винник.

 

«Ми сьогодні святкуємо День перемоги над нацизмом і сподівалися в далекому 45 році, що ця нечисть забуде наші землі, забуде наші домівки… На жаль, не все так стається, – каже міський голова Винник Володимир Квурт. – Можливо, не всі пам’ятали і не всі розуміли про що йде мова. Сьогодні Україна знов, на жаль, стоїть на порозі війни, і знов багатьом синам і дочкам доводиться боронити свій край. Кидати домівки і їхати на Схід, щоб зупинити страшного ворога.
Ми повинні пам’ятати і робити все можливе, і неможливе, щоб війна ніколи не приходила в наші домівки. Тому сьогодні я схиляю голову перед усіма захисниками».

 

Героїв вшанували хвилиною мовчання.

 

 

Громадський діяч, доцент кафедри географії України ЛНУ ім.Івана Франка винниківчанин Андрій Байцар презентував усім присутнім книгу «Винники туристичні», де зібрані історичні факти про місто та його події.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

11.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору