м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.08.2016

Городян застерігають дотримуватись правил пожежної безпеки в зонах об’єктів енергетики

Львівські магістральні електромережі проводять профілактично-роз’яснювальну роботу і просять дотримуватись правил безпеки життєдіяльності.

 

З метою недопущення нещасних випадків з населенням та забезпечення надійного енергопостачання нашого регіону звертаємось до населення неухильно дотримуватись Правил охорони електричних мереж, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997 року №209.

 

В охоронних зонах повітряних ліній електропередачі з метою їх захисту і захисту населення від нещасних випадків категорично забороняється:

 

  • – розпалювати вогнища (спалювання соломи, стерні, хмизу та інших матеріалів);
  • – влаштовувати звалища;
  • – будувати житлові, громадські, дачні, інші будівлі, споруди нежилого або промислового призначення;
  • – насаджувати дерева, високорослі кущі;
  • – накидати на струмопровідні частини об’єктів електричних мереж і наближати до них сторонні предмети, підніматися на опори повітряних ліній, демонтувати їх елементи;
  • – проводити без дозволу з енергетиками вирубування дерев на границі просік ПЛ;
  • – складати дрова, корма, скиртувати солому та зберігати інші матеріали;
  • – запускати спортивні моделі літальних апаратів, повітряних зміїв.

 

Крім цього за останній період різко збільшились випадки умисного пошкодження та розкрадання енергетичного майна ( викрадення кутнтників та дрібних металевих деталей з опор, пошкодження тросових відтяжок, тощо)

 

Кримінальний Кодекс України передбачає кримінальну відповідальність за умисне пошкодження об’єктів енергетики (стаття 194-1), крадіжку (стаття 185), диверсію, шкоду спрямовану на руйнування або пошкодження державних об’єктів та стратегічного значення (стаття 113) – до 15років позбавлення волі.

 

В умовах сьогодення, Львівські МЕМ звертаються до населення області, керівників сільськогосподарських підприємств, голів сільських рад, районних керівників лісового господарства, районних керівників МНС, МВС і управлінь сільського господарства, забудовників та землекористувачів, з метою запобігання вищезгаданих порушень та дотримання Правил охорони електричних мереж.

 

При виявленні будь-яких дефектів на ПЛ в ніякому разі не підходити до опор та проводів ближче 8 метрів – пам’ятайте: вони завжди знаходяться під напругою. Про всі виявлені дефекти та порушення на ПЛ просимо повідомляти за телефоном (032) 256-32-40, факс 256-32-11.

 

Інформація надана: Львівські магістральні електромережі, м. Львів, вул. Конюшинна, 12

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

28.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору