м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

15.09.2017

ГО «Свідома Освіта» нагородила талановитих винниківських учнів

Винниківська міськрада підтримала ініціативу громадської організації «Свідома Освіта» та нагородили талановиту молодь – переможців предметних олімпіад районних та обласних рівнів.

 

Нагородження відбулось сьогодні, 15 вересня, у КЦ «Дозвілля. Нагородили учнів 9-11 класів керівник ГО «Свідома Освіта» Ірина Кобець та заступник міського голови Винник Михайло Мамут.

 

«Ваш успіх в житті залежить від двох речей: вашого бажання і працелюбності, – каже п.Ірина. – Тільки ці дві речі вам потрібні для того, щоб досягти успіху у цьому житті. Має значення лише те, чого ви хочете досягти».

 

 

Отримали сертифікати на навчання в провідних навчальних закладах різних країн світу учні: Микола Легкий, Андрій Стефанюк, Дарія Владимір, Олена Дзюба, Роман Вовк та Соломія Ільків.

 

Стипендії, надані учням винниківських шкіл – накопичувальні, тобто дають змогу, впродовж кількох років навчання у старших класах сумувати преміальні сертифікати на навчання за кордоном й реалізувати учням кар’єрні амбіції та творчий потенціал у будь-якій країні світу.

 

Наступне нагородження відбудеться у травні 2018 року, після отримання результатів олімпіад.

 

Зазначимо, що програма створена для залучення стипендіальних фондів кращих університетів світу для української молоді. Дуже багато університетів шукають соціально-активних молодих людей, тепер і винниківчани мають змогу отримати сертифікати на якісну освіту у навчальних закладах Канади, США й інших європейських країнах.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

17.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору