м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.01.2018

 «Глибоко-цінну виставку»  представив Історико-краєзнавчий музей у м.Винники

КЗ ЛОР “Історико-краєзнавчий музей” та Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького представили спільний проект – виставку «Святково-обрядове вбрання українців».

 

Дана виставка включає представлений традиційний святковий одяг мешканців Західної України: Яворівщини, Покуття, Лемківщини та Гуцульщини та понад десяток кольорових та чорно-білих світлин відомого етнографа, фотомитця ХХ ст. Юліана Дороша, які неодноразово відзначали на всеукраїнських та міжнародних експозиціях.

 

Саме науковий співробітник відділу фондів музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» Любов Сварник відзначила виставку, назвавши її глибо-важливою і глибоко-значимою  для українського народу та, власне, музею.

 

На презентації  проекту Тетяна Крушельницька, дочка українського археолога Лариси Крушельницької , подарувала у фонд музею  альбом світлин «Моя Батьківщина. Село Зеленівка і околиці».

 

На відкритті виступив заступник міського голови Винник Богдан Шустер, який відзначив важливість таких показів та лекцій про нашу історичну спадщину та вишиванку, та міський голова Винник Володимир Квурт:

«Тішусь тому, що наш музей відкриває цей рік чудовою і цікавою виставкою. Виставляючи ті роботи, з якими б мали познайомитися  всі українці, тому вітаю музей з новим кроком, а всім – бажаю хорошого перегляду і насолоди від того, чим багаті традиції нашого краю», – наголосив очільник Винник.

 

Подякував за участь у відкритті та співпрацю і голова Західно-Української спілки музеїв, директор КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» Ігор Тимець.

 

Модерувала відкриття завідувач експозиційного відділу Історико-краєзнавчого музею Лариса Караваєва.

 

Виставку можна переглянути у музеї за адресою: вул.Івасюка,5 впродовж місяця.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору