м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.04.2016

Газета «Винниківський Вісник» має головного редактора

Депутати Винниківської міськради затвердили Богдана Йону на посаду головного редактора КП РГ «Винниківський Вісник»

Відповідне рішення прийнято на сесії ВМР сьогодні, 21 квітня.

З Богданом Йоною укладено договір на посаду редактора комунального підприємства – редакція газети «Винниківський Вісник» строком на 2 роки.

«Пан Богдан зумів створити сайт, який для нашого міста є сайтом номер один. Його інформація є цікава, реакція на події, які відбуваються у Винниках є миттєвою, – розповів міський голова Винник Володимир Квурт, – мною була зроблена пропозиція п.Богдану очолити редакцію газети для того, щоб поєднати зусилля керівника новинного сайту, а також друкованого видання з метою сформувати якісну інформаційну політику».

Нагадаємо, Богдан Йона є розробником та адміністратором інформаційного сайту «Винники Plus».

20.2020