м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

18.08.2017

Футбольні звитяги адвокатів: у Винниках розпочався Міжнародний турнір з міні футболу

Всеукраїнська асоціація футболу (футзалу) адвокатів України проводять у Винниках перший Міжнародний турнір з міні футболу серед адвокатів «InterAdvoCup Lviv 2017».

Відкриття турніру відбулось сьогодні, 18 серпня, на стадіоні імені Богдана Маркевича, де себе покажуть команди з України, Польщі, Азербайджану та Білорусі.

У святковій частині, адвокатів-футболістів, привітали: заступник голови Львівської ОДА Маріанна Вільшинська , міський голова Винник Володимир Квурт, голова Федерації футболу Львівської області Мирослав Хом‘як, голова Львівського апеляційного адміністративного суду Сергій Богаченко. Представники міжнародних делегацій.

«Винники – це маленьке місто з великим серцем. І ми сьогодні тішимося, що саме на наших полях ви проведете свій перший міжнародний турнір. Нехай на цих полях поєднається дружба наших стосунків, тому що в цьому – наше майбутнє», – звернувся до присутніх Володимир Квурт.

Міжнародний турнір триватиме протягом двох днів у Винниках на стадіоні Богдана Маркевича на двох полях.

Квітень

14.2021