м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.04.2017

Фотовиставка Пьотра Дурака «По обидва боки Бугу» – у Винниках

Історико-краєзнавчий музей Винник презентував виставку Пьотра Дурака “По обидва боки Бугу”.

 

Виставка зумовлена актуальною темою сьогодення – знищенням сакральних об’єктів на території Польщі та римо-католицьких костелів в Україні.

 

 

Представляє експозицію у КЗ ЛОР “Історико-краєзнавчий музей” у Винниках близько 49 світлин зруйнованих храмів, символічно розділених кордоном — річкою Буг. Присвячена виставка пам’яті 70-х роковин від початку операції «Вісла».

 

 

На урочисте відкриття виставки зі словами вдячності, розуміння й необхідності такої мистецько-просвітницької діяльності завітали й виступили представники церков, місцевої ради, міський голова Винник Володимир Квурт, головаВинниківського товариства «Закерзоння» Галина Стеців, народний депутат України Оксана Юринець, митці, журналісти, фотокореспонденти.

 

«Насправді, операція «Вісла» – це трагедія не лише України, це трагедія двох народів. Тому що і ця виставка показує, що як костел, так і церкви залишились самотніми, без молитви, без опіки. І , мені здається, що чим більше ми будемо про це говорити, тим більше буде розуміння цього», – зазначила п.Оксана Юринець.

 

Народний депутат подарувала автору Пьотру Дураку волонтерську монету «Україна починається з тебе» в пам’ять за роботу присвячену відзначені 70-річчя операції “Вісла”.

 

 

Усіх бажаючих запрошують у виставковий зал музею по вул.Івасюка, 5 впродовж місяця ознайомитись з фотовиставкою Пьотра Дурака “По обидва боки Бугу”.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

8.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору