м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.03.2018

Форум «The Kobzar» відбувся у Винниках

16 березня Винниківська міська рада, Молодіжна рада при Винниківській міській раді, ЛММГО «Золота молодь Винник» та учасники проекту «Школа успішних людей» провели форум до Шевченківських днів у залі імені Мирослава Скорика СЗШ №29.

 

Лекції про видатного українського Кобзаря від кандидата мистецтвознавства Мар’яни Левицької перейшли у гру «Elementary», яка складалась з восьми турів та участь у якій взяли десять команд.

 

Продовжився п’яти годинний захід художнім майстер-класом Софії Огоновської та втіленням творчих бачень Шевченка сьогодні від учнів дев’ятих-десятих класів місцевих шкіл. Активно та відверто спілкуватись і спробувати пройти свій шлях до успіху учасників форуму навчила коуч-тренер Ірина Плахтій.

 

Найочікуваніший батл між командами Винниківської ради та збірною командою учнів завершився перемогою молодого покоління, про що впевнено заявив міський голова Винник Володимир Квурт:

 

«Ми визнаємо, безперечно, свою поразку, хоча надали вам ще один урок, який задовго вивчили політики – не важливо хто сильніший, важливо хто рахує», -пожартував Володимир Квурт.

 

 

Форум «The Kobzar» завершили виступи гурту Strong in Spirit та Театральної студії ЗМВ.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору