м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

07.05.2018

ФК «Жупан» вітають із перемогою у Кубку Пустомитівського району з футболу пам’яті Героїв майдану

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради вітають спортсменів та команду місцевого футбольного клубу «Жупан» із першим Кубком після відновлення клубу.

Від імені громади міста щиро вітаємо з перемогою команду “Футбольний клуб “Жупан” в Кубку Пустомитівського району з футболу пам’яті Героїв майдану, що відбувся на футбольному полі в селі Лани.

Щиро бажаємо усім гравцям команди “Футбольний клуб “Жупан” міцного здоров’я, спортивного натхнення, миру щастя та добра. Нехай ваша мужність, притаманна вам витримка, оптимізм і відданість обраній справі стануть запорукою зміцнення та піднесення авторитету винниківського футболу не тільки в країні, а й на світовому рівні.

21.2020