м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.06.2016

Фінішував міжнародний проект “Твори Добро” на базі Винниківської санаторної школи-інтернат (ФОТО)

Учасники міжнародного проекту “Твори Добро” підбили підсумки участі у заходах 6-10 червня на базі ВСШІ

 

Сьогодні, 10 червня, завершився щорічний міжнародний проект, який діє аби об’єднати та соціально розвинути учасників з різних куточків України, Польщі та Голландії.

 

Розваги, майстер-класи, екскурсії, спілкування, допомога одиноким непрацездатним винниківчанам, участь у концертних програмах та спортивних змаганнях єднали дітей впродовж усього часу проекту.

 

“У нас є багато проектів, однак цей — мій улюблений. Він творить величезну сім’ю з різних країн, з різними мовами, з різними менталітетами. Так мало потрібно для того, аби стати рідними людьми. Ви показували багато талантів, але ви маєте спільний величезний талант — ви маєте той вогник світла, тепла і добра в своїх душах. І я дуже хочу, щоб цей вогник ніколи не згасав”, – звернулась до учасників проекту організатор, директор ВСШІ Лілія Свистович.

 

 

На заключний захід — підведення підсумків завітали представники місцевої влади: міський голова Володимир Квурт, заступник Богдан Шустер, секретар ради ВМР Ігор Жуковський, які були нагороджені подяками “За щедрість душі та щире бажання творити добро”.

 

 

 

Усі учасники проекту, а це 70 чоловік, нагороджені грамотами, символічними значками, виготовленими своїми руками на майстер класах, магнітиками на згадку про місто Львів. Також Лілія Свистович вручила подарунки групам учасників: картини та керамічні дзвіночки.

 

Велику подяку висловили директор школи й учасники проекту заступникам директора ВСШІ Наталі Мозіль та Марії Лукашкевич.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

7.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору