м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

07.10.2016

Філармонія зібрала аншлаг на першому урочистому концерті у Винниках

Урочистий концерт філармонії у Винниках створив аншлаг у залі Винниківської санаторної школи-інтернат.

 

Перша регіональна філармонійна філія у Винниках, на першому ж концерті, зібрала понад 150 винниківчан-поціновувачів філармонійних проектів, а це: і освітяни, і представники місцевої влади, винниківські культурні колективи, молодь, дорослі і діти з батьками.

 

Понад півтора години глядачі насолоджувались класичною, народною та авторською музикою за участю соліста Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С.Крушельницької Петра Радейка, Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок», LEDIES’trio та зірки програми – відомого львівського скрипаля-віртуоза, композитора Олександра Божика.

 

 

Наступний концерт відбудеться уже 18 листопада о 18.00 год. на Казковій сцені у Винниківській санаторній школі-інтернат і це буде казка-оперка Миколи Лисенка «Пан Коцький».

 

20161007_203738

 

Зазначимо, на завершення концерту відбулось оголошення переможців фотовиставки «Усмішки Винник», яка була представлена у дорослій бібліотеці м.Винники. Оголосила переможців Ірина Андрухів, завідуюча бібліотекою. Ними стали: Кріль Вікторія, Кошик Марта, Чериба Софія та Ярослав Сілецький, обраний фотомайстром Миколою Тинкалюком.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору