м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.05.2018

Фестиваль сиру у Винниках об’єднав поціновувачів спілкування, традицій і культури

КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» і Винниківська міська рада 19-20 травня провели Фестиваль сиру на території музею у Винниках.

 

В рамках фестивалю пройшов Ярмарок сирів та вин, ярмарок тканих та вишиваних виробів, кераміки, авторських прикрас, плетених виробів, вишиванок коломийських майстринь, відбулись різноманітні майстер-класи, працювала арт-майстерня, зона дитячих розваг.

 

Урочисто відкрили фестиваль у неділю, 20 травня. Де міський голова Винник Володимир Квурт привітав усіх гостей заходу та вручив квіти винниківським матерям-героїням, яким рішенням виконкому нараховано святкову нагороду.

 

«Цей фестиваль показує те, що зроблено людиною і зроблено для людей. Це те, що дає нам можливість говорити про збереження традицій, берегти свою ідентичність і, найголовніше – завжди мати хорошу нагоду, щоб зустрічати добрих друзів», – зауважив міський голова Винник Володимир Квурт.

 

У музичній програмі виступили вихованці Народного дому Винник, Будинку дитячої та юнацької творчості, школи мистецтв, а також пройшли театралізовані дійства, лицарські бої.

 

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору