м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Дитячу дошкільну установу передали у власність громади Винник

Рішенням позачергової сесії Львівської обласної ради в комунальну власність територіальної громади м.Винники передано нежитлові будівлі та споруди за адресою: вул. О. Теліги, 4, м.Львів – Винники.

Міський голова Винник Володимир Квурт та громада міста висловлюють щиру подяку депутатам Львівської облради і голові Львівської обласної ради Олександру Ганущину за громадянську позицію, співпрацю, розуміння і підтримку, спрямовані на створення належних умов для розвитку дітей у місті Винники.

Нагадаємо, приміщення садочку №162 побудоване 1984 року. У ті роки у будівлі функціонував дитячий садок і його відвідували близько 300 дітей, з максимального розрахунку 320 дітей. Відповідно працювало 13 дитячих груп. Заклад був обладнаний сучасними басейном, спортзалом (із повним комплектом спортивного інвентаря), стаціонарною пральнею, кухнею та ігровими майданчиками. У кожній груповій дитячій кімнаті було керамічне панно (залишки якого збереглись у будівлі й до сьогодні), килимові покриття, ігрові куточки. З дітьми займались кваліфіковані спеціалісти: логопед, інструктори з плавання і фізкультури, лікарі. Функціонував музичний зал, гуртки іноземних мов та інших культурних спрямувань.

На початку 2002 року дошкільний заклад був закритий. Пізніше приміщення перейшло підприємству «Сільбуд», що передало частину будівлі для функціонування загальноосвітньої школи «Берегиня». У іншій частині приміщення працював вищий навчальний заклад «Галицький інститут». Після реформування навчальних закладів, приміщення всередині були понищені та закинуті.

У лютому 2017 р. Винниківська міськрада розпочала активні роботи з відновлення приміщення дитячої установи. З 2016 р. у відновлення садочка Львівська міська рада інвестувала понад 40 млн грн.

5.2020