м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Дитсадок у Винниках прибирали в рамках проекту «Твори добре»

Учні-учасники проекту «Твори добро» Винниківської санаторної школи-інтернату прибирали у приміщенні ДНЗ №162 м.Винники.

«В рамках проекту третій день заходу, традиційно, є днем добрих справ. Ми запропонували організаторам проекту залучити дітей до соціально-важливого об’єкта – дитсадка, який на завершальній стадії. Учні прибирали у кімнатах, мили вікна, протирали підлогу та стіни. Вже найближчим часом у цих кімнатах розставлять меблі і спецобладнання», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Нагадаємо, цього року, у проекті беруть участь учні зі сходу України – м.Костянтинівка , Донецька обл.; Південь України – Миколаївська обл., центр України – Черкаська обл., західна Україна представлена Дмитровецьким НВК, с.Козьова, яке міститься в межах Карпатських Бескидів на межі Національного парку «Сколівські Бескиди» ; гості з Польщі та господарі – учні ВСШІ.

20.2020