м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.02.2016

Два “лежачих поліцейських” на вул. Грушевського стануть гарантом безпеки перебування дітей на дитмайданчику

 

Винниківська міськрада ініціює встановлення «лежачих поліцейських» на вул.Грушевського, де розташовуватиметься новий дитячий спортивно-ігровий майданчик.

Про це повідомив заступник міського голови Богдан Шустер.

«Тривають роботи по брукуванню вулиці Грушевського. Поряд з дитячим майданчиком, за яким на останній сесії Винниківської міської ради закріпили землю. Там буде облаштовано два лежачі поліцейські з метою безпечного перебування дітвори на майданчику, – розповів він.

 

В бюджеті на 2016 рік зазначені роботи на усіх вулицях міста. В пріоритеті роботи по вулицях, де мешканці готові долучитися офіційним дофінансуванням, а також допомагати контролювати якість і термінів виконання будь-яких видів ремонту.

 

«Там, де за кошти мешканців прокладено комунікації, планується ремонт дороги, де ще ні – мають пройти головні вітки каналізаційної мережі. Вуличне освітлення по всіх вулицях міста планується здійснити до кінця 2016 року», – роз’янив Шустер.

З детальним переліком вулиць, кошти на ремонтні роботи яких закладені у бюджеті Винниківської міської ради на 2016 рік, можна ознайомитись у рішенні ВМР №125 від 21.01.2016 та рішенні Виконавчого комітету №06 від 15.01.2016р.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору