м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.01.2016

ДП «Добробут» має нового керівника

На вчорашній сесії Винниківської міської ради (21.01.2016 р.) було представлено нового керівника ДП «Добробут» Павла Венгриновича.

 

Редакція «ВВ» вирішила довідатися в пана Павла про його плани й наміри стосовно діяльності на новій посаді.

 

– Розкажіть, будь ласка, про своє попереднє місце праці?

 

– Я очолював у Франківському районі Львова КП «Затишне». Коли туди прийшов, то підприємство було в дуже поганому стані. Але поступово вдалося все налагодити. Гадаю, що моя робота на згаданому підприємстві й спонукала владу Винник запропонувати саме мені очолити ДП «Добробут».

 

– Ви знайомі зі станом справ на винниківському комунальному підприємстві?

 

– Дуже добре знаю, бо я сам є мешканцем Винник. Я тут проживаю п‘ять років, наш багатоквартирний будинок обслуговує саме ДП «Добробут». Тому разом зі всіма мешканцями потерпаю від негараздів, які панують у цій комунальній установі.

 

– І не побоялися очолити її?

 

– Не хотілося відмовляти людям, які мені запропонували цю посаду. Адже вони мені довіряють. Також прагну завжди сам вирішувати свої проблеми, а не перекладати їх на когось. Очоливши ДП «Добробут», уже не матиму права нарікати на роботу комунальників, а прагнутиму зробити все краще й якісніше.

 

– Чи бачите Ви шляхи виведення ДП «Добробут» із кризи?

 

– Так. Я бачу перспективу розвитку цього підприємства. Адже на попередньому місці праці також застав руїну. Та згодом вдалося там виправити ситуацію. Тому досвід уже є. Зрештою, коли б побачив, що це справа безнадійна, то нізащо б не погодився на нову посаду.

 

– Бажаю Вам успіхів на новій роботі.

 

-Розмовляв Володимир ГАВРИЛІВ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору