м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.10.2016

Дошкільнята м.Винники долучились до акції «Привітай захисника України»

Вихованці та педагоги дитячого садка №156 у м.Винники створили привітальні листівки до акції «Привітай захисника України».

 

Листівки з побажаннями, малюнки та поробки готували діти дошкільного віку у час відвідування садка та дома з батьками. Про це розповіла методист дитячої установи №156 Зоряна Жук.

 

«До сьогоднішнього дня ми з діточками малювали та творили привітальні листівки, малюнки і різноманітні поробки, аби долучитись до акції з нагоди Дня захисника України. Наші вихованці хоча й маленькі, однак активно творили самі й залучали батьків дома. Результатом ми задоволені і вдячні батькам за підтримку та свідоме патріотичне виховання своїх дітей», – зазначила Зоряна Жук.

 

Готові листівки сьогодні передали у департамент освіти і науки ЛОДА.

 

 

Нагадаємо, департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації започаткував акцію «Привітай захисника України» на виконання Закону України «Про освіту», Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» та з нагоди Дня захисника України.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

5.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору