м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

До Дня всіх святих завершено благоустрій дороги до кладовища у Винниках

На замовлення Винниківської міської ради завершено брукування дороги до старого кладовища у місті.

Роботи виконані Товариством з додатковою відповідальністю «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65».

«Нова дорога і терміни виконання робіт підрядною організацією приємно тішать. Ремонт дороги організовано так, щоб на знакове свято для усіх християн – День всіх святих мешканці мали можливість комфортно добратись до кладовища, – розповідає заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Принагідно, запрошуємо всіх вшанувати пам’ять полеглих борців за волю України, 100-річчя Листопадового Чину та утворення ЗУНР біля пам’ятника українським січовим стрільцям у Винниках, що знаходиться на старому міському цвинтарі у четвер, 1 листопада, о 14:00 год».

23.2020