м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.08.2020

До Дня міста у Винниках відкрили виставку «Скарби Галичини XII-XVI ст»

КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» представив виставку до Дня міста Винники «Скарби Галичини XII-XVI ст».

Серед експонатів презентованих у музеї – унікальні речі з фондової збірки КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчого музею» та з приватних збірок Олександра Свіщова та Юрія Котика.

«Сьогодні Винники вкотре доводять свою унікальність, свою самоідентичність. І ми надзвичайно горді, що наша громада може перша побачити такі унікальні речі, унікальні експозиції у співпраці з меценатами, з приватними колекціонерами, які погодились на таку унікальну виставку. Від імені міського голови Винник Володимира Квурта, від імені усієї громади, хочу привітати усіх нас зі святом Незалежності України, яке приходить одразу після Дня міста Винники. Хочу побажати усім нам здоров’я у такий складний час, мирного неба над головою, щоб ми робили все для того у своїх сферах, аби побачити нашу Україну такою, якою ми мріємо її бачити, такою як вона заслуговує – зайняти своє місце на рівні європейського світового масштабу», – привітав присутніх заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

На запрошення директора музею Ігоря Тимця, причетні до заходу урочисто погасили поштову марку з нагоди відкриття виставки «Скарби Галичини XII-XVI ст».

Більше фото з події ТУТ

25.2020