м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.10.2017

ДНЗ №156 м.Винники отримає навчальний набір LEGO

Садочок у Винниках став учасником міжнародного благодійного проекту LEGO Foundation та отримає набір LEGO Education.

 

Зустріч із керівниками дошкільних закладів області, які в цьому році вступають у програму проекту відбулась сьогодні, 6 жовтня, у садочку м.Винники.

 

В ході спілкування, тренер проекту Надія Фігурська розповіла педагогам про мету, ціль програми та методи навчання, ознайомила їх з головними принципами покладеними в основу роботи з цими наборами:

 

«Імплементуючи дану програму в Україні, ми не лише розвиваємо у дітей навички конструювання (технічні навички), а створюємо умови для всебічного розвитку дитини, включаючи критичне мислення, сміливість, впевненість у собі, відповідальність, уміння працювати як самостійно, так і в команді. При цьому ключовим методом покладеним в основу навчання за цією програмою є гра, а гра – це саме те середовище, де дитина розвивається найгармонійніше».

 

Завідувач ДНЗ №156 Галина Пуцило подякувала за корисне навчання та подарунок і побажала усім гарного виховного процесу із застосуванням конструктора.

 

 

Нагадаємо, що в системі дошкільної освіти діє програма «Сприяння освіті», започаткована Меморандумом про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та благодійним фондом The LEGO Foundation (Королівство Данія). Відповідно до програми, в дошкільних навчальних закладах (ДНЗ) України впроваджується LEGO-конструювання. Благодійним фондом The LEGO Foundation здійснено повне забезпечення ДНЗ-учасників навчальними наборами LEGO.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору