м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

03.07.2019

Дітвора на вул.Винна Гора отримала новий майданчик

В співпраці ініціативних мешканців, автора проекту Андрія Вівчара, Винниківської та Львівської міськрад на вул.Винна Гора діє сучасний ігровий майданчик.

 

«Все, що ми робимо, – заради дітей. Саме з таких спільних проектів розпочинається злагоджена робота громади і влади міста, а діти отримують можливість якісно провести своє дозвілля. Тому робота над відкриттям нових дитячих ігрових майданчиків продовжуватиметься й надалі. Такий спільний проект має єдину мету – аби малеча була щаслива, захищена від негативного впливу вулиці, щоб її відпочинок був організований і змістовний. Ми, дорослі, будемо робити все можливе, щоб їхнє життя було щасливим і радісним», – розповів в.о.міського олови Винник Богдан Шустер.

 

Бюджет проекту становив 498 337 грн. Роботи велись під наглядом і опікою автора проекту Андрія Вівчара. Кошти виділені Львівською міською радою в рамках Громадського бюджету Львова 2018р.

 

Як розповів п.Андрій, уже готовий наступний проект, який представлять до програми Громадського бюджету на наступний рік.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

7.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору