м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

12.05.2016

Дітей дошкільного віку запрошують на безкоштовні заняття з гри у шахи

Винниківська міськрада, керівник шахового гуртка при СЗШ№47 Тарас Гись запрошують дітей 4-6 років на навчання гри у шахи

«Під час літніх канікул ми набиратимемо дітей на заняття, 1-2 рази в тиждень, для подальшого відбору кращих у місцеву шахову школу «Black and white», – розповідає організатор, керівник шахового гуртка Тарас Гись. – Кількість місць обмежена, тому просимо зголошуватись до 1 червня за тел.0938066176 – Тарас».

Як розповів п.Гись, школу планується відкрити на початку цього навчального року, метою створення такої школи стало бажання зацікавити дітей навчанню гри у шахи, допомогти розвинути особисті здібності кожного, відкрити йому цікавий світ чорно-білого королівства, ознайомити з правилами поведінки партнерів під час шахової гри, навчити дітей під час шахової партії діяти згідно цих правил.

Зазначимо, уже 19 травня вихованці шахового гуртка у Винниках братимуть участь у традиційному «Шаховому турнірі у вишиванках» між школами Винник та Львова.

29.2020