м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

07.12.2016

Депутат Винниківської міськради привітав військових новим кліпом гурту «Хочу ЩЕ!»

 Вокаліст гурту «Хочу ЩЕ!», депутат Винниківської міськради Юрій Шивала представив новий кліп на слова Т.Шевченка «Тополя».

 

Відеороботу, як і пісню, колектив гурту присвятив усім українським військовим, які загинули у зоні АТО захищаючи рідну землю від російської агресії.

 

«Війна і кохання – це дві полярності, які зустрічаються одна з одною так, як це сьогодні відбувається у нашій країні. Сюжет кліпу «Тополя» демонструє сумну історію кохання, у якій дівчина відпустила свого коханого на війну, а він не повернувся з фронту, – розповідає Юрій. – Спогади про милого не полишають дівчину, її уява вимальовує картинки з минулого, де вони разом щасливо проводять час на березі річки в Українських Карпатах».

 

 

Зйомки кліпу за режисурою Сергія Дядка відбувалися на території Українських Карпат неподалік від курортного містечка Східниця, що на Львівщині, а також у промзоні старого Львова. Пісня для музичного відео гурту Хочу ЩЕ! – «Тополя», написана на основі однойменного вірша Т. Г. Шевченка. До створення музичного твору також долучилася львівська бандуристка Христина Валович.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору