м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.06.2017

День захисту дітей пройшов у Винниках

ЛМГО «Золота молодь Винник» за підтримки Винниківської та Львівської міських рад створили свято наймолодшим винниківчанам у парку Незалежності.

 

Традиційні атракції, конкурси, серед яких: малюнок на асфальті «Подорож до світу мрій», гра в м’ячик, сценки з аніматорами від «Золота молодь Винник», аквагрим, батут, танці та багато іншого створили свято для місцевої малечі.

 

В ході урочистостей відбулось нагородження переможців футбольного турніру «Кубок вуличних команд», який пройшов напередодні.

 

Вручили грамоти і медалі футболістам депутат Винниківської міськради від партії «ВОЛЯ», голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич і член «Золота молодь Винник», керівник Театральної студії ЗМВ Анастасія Пришляк.

 

 

На заході були присутні представники рад: заступник міського голови Винник Богдан Шустер та головний спеціаліст відділу молоді управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Юрій Гладкий.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору