м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

30.11.2016

Читацький клуб сеньйорів «55+» відчинив двері усім поціновувачам літератури у бібліотеці м.Винники

Доросла бібліотека у м.Винники провела відкриття та перше засідання учасників читацького клубу сеньйорів «55+».

 

В рамках проекту “Третій вік задоволення від читання” ГО “Форум Видавців” у Винниках відкрили читацький клуб для місцевих сеньйорів та передали на баланс бібліотеки 21 книгу, кожна у кількості 5 примірників.

 

«Члени нашого читацького клубу впродовж місяця читатимуть одну книгу, а згодом збиратимемось на її обговорення. На зустрічі також запрошуватимемо відомих письменників, авторів та видавців, – каже завідувач бібліотеки-філії ЦБС у Винниках Ірина Андрухів. – Це стане нашим місцем, де ми зможемо один одному розповісти та поспілкуватись про книгу, і не лише».

 

Для читачів клубу підібрали 21 книжку, як сучасних українських авторів, так і найвідоміших, щойно перекладених, закордонних бестселерів, які можна буде прочитати, а згодом обговорити та поділитися враженнями.

 

 

На відкриття винниківського читацького клубу сеньйорів «55+» завітали та стали його членами представники винниківських вчителів, просвітян, літературознавців, пенсіонерів, науковців, оселян, підприємців, вік яких не завжди досягав 55. 

 

Привітальне слово та вдячність за активну діяльність колективу дорослої бібліотеки у Винниках висловила начальник відділу гуманітарної політики та соціального захисту Зоряна Корчовська.

 

 

Наступна зустріч планується на 20-ті числа грудня, де пройде обговорення книги- роману з минулого «Корнелія» Надії Мориквас.

 

Нагадаємо, у межах Благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання» на базі львівських бібліотек відкрили 7 читацьких клубів для пенсіонерів.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

21.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору