м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

31.08.2017

Чистка ринв, покоси, ремонтні роботи: у Винниках завершуються приготування до навчального року

Винниківська міськрада проводить завершальні етапи підготовки у закладах освіти для повноцінного перебування школярів у новому навчальному році.

Вже завтра, 1 вересня, у місцевої дітвори розпочнуться трудові будні у школах.

Для якісного і безпечного перебування дітей у навчальний час, за період літніх канікул, винниківська влада сприяла влаштуванню благоустрою територій, ремонтів класів, господарських приміщень, будівництво опалення будівель, утепленню фасаду, тощо.

В останні дні у школах перевіряють і чистять водостоки, монтують нові батареї, закінчують побілки у шкільних класах.

«У Винниківській санаторній школі-інтернат чистять ринви, видаляючи листя та інші тверді забруднення, щоб не створювався імпровізований природою сміттєзбірник у вигляді скупчення бруду, – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Чисті жолоби дозволять швидко прийняти і відвести воду з даху під час дощу, зливи».

Нагадаємо графік проведення “Першого дзвоника” у винниківських школах:

СЗШ№29 – 09:00 год

СЗШ №47, СЗШ «Берегиня» – 10:00 год