23.08.2019

Богдана Тихолоза нагородили званням «Почесний громадянин Винник»

Рішенням депутатів Винниківської міської ради винниківчанину Богдану Тихолозу присвоєно звання «Почесний громадянин Винник».

Відповідне рішення прийнято й нагороджено Богдана Тихолоза сьогодні, 23 серпня, на урочистій сесії з нагоди Дня міста Винники та Дня Незалежності України.

“Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Винники» громадянам міста, які своєю працею та діяльністю надали значний внесок у розвиток м. Винники:1.1. Богданові Тихолозу, українському літературознавцю, франкознавцю; директору Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка (з2017 р.); публіцистові, блоґеру, співавтору науково-просвітницького інтернет-проекту ФРАНКО: НАЖИВО / FRANKO: LIVE © (разом із Наталею Тихолоз). Кандидатові філологічних наук (з 2003 р.), старшому науковому співробітнику (з 2010 р.), доценту кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка (з 2006 р.). Членові Національної спілки журналістів України (з 2011 р.), Наукового товариства імені Шевченка (з 2016 р.), Міжнародної ради музеїв (ICOM) (з 2018 р.). Голові Асоціації музеїв Івана Франка (з 2018 р.), а також жителю м. Винники”, – йдеться у рішенні.

Пропозицію відзначити саме Богдана Тихолоза підтримано мешканцями під час он-лайн голосування на сайті міської ради Винник та голосами членів спеціальної комісії з визначення звання “Почесний громадянин міста Винники”.

Озвучила рішення голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич.

16.2019