м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.02.2021

Богдан Шустер став членом виконавчого комітету Львівської міської ради

Заступник міського голови Винник, нині депутат Львівської районної ради від фракції «Європейська солідарність» Богдан Шустер 4 лютого обраний членом Виконавчого комітету Львівської міської ради.

«Передусім, дякую за довіру та рекомендації, переконаний, що новий склад виконкому плідно співпрацюватиме з депутатським корпусом та громадою міста», – зазначив Богдан Шустер.

Богдан Шустер увійшов у склад виконавчого комітету одним із дев’яти осіб. Зокрема, повний склад виконкому виглядає так:

Андрій Садовий – міський голова;

Маркіян Лопачак – секретар Львівської міської ради;

Наталія Алєксєєва – керуюча справами виконавчого комітету Львівської міської ради;

Андрій Москаленко – перший заступник міського голови і заступник з економічного розвитку;

Ірина Маруняк – заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства;

Юрій Кагітін – начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області;

Богдан Шустер;

Олег Лаврик;