м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.09.2018

Близько 10 тонн благодійної допомоги від Всеукраїнського союзу церков ЄХБ розійдуться по Винниках

Силами релігійної громади Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів громада м.Винники отримала чергову допомогу із Німеччини.

«Це вияв милосердя. Ми шукаємо доброчинців із-за кордону, які хочу поділитися і вони нам дають цю допомогу, а ми вже тут даємо тим, хто має нужду», – розповідає пастор Олександр Клепач.

Частину із отриманого вантажу розподілили у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім.Ю.Липи, а також отримане розраховане на малозабезпечених винниківчан, між якими розподілять постільну білизну, милиці, ходунки, інвалідні візки, крісла-туалети, одяг, тощо.

Також, на обстеженні знаходиться кухонна мийка, яка призначена для діяльності у СЗШ №29 м.Винники.

13.2019