м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.12.2017

Блаженніший Святослав висловив подяку за присвоєння вулиці Винник назву владики Андрія Сапеляка

Блаженніший Святослав Шевчук направив лист-подяку на ім’я голови м.Винники Володимира Квурта та депутатського корпусу ВМР за присвоєння назви вулиці імені владики Сапеляка.

 

Подаємо повний текст звернення:

 

«   З великою приємністю сприйняв Вашого листа, в якому повідомляєте про те, що. Згідно з рішенням Винниківської міської ради №1134 від 23 листопада 2017 року. Одна з вулиць міста Винники матиме назву владики Андрія Сапеляка. Хочу висловити щиру вдячність Вам і всім депутатам, які проголосували за це рішення.

 

     Радію, що саме завдяки вашій злагодженій і спільній позиції щодо цього питання пам’ять про цю визначну людину буде жити у вашому місті. Владика Андрій є прикладом для наслідування, оскільки, крім великого дару віри в Бога, він мав дар палкої любові до своєї Батьківщини. 

 

    Покійний єпископ не тільки про це говорив, а й на ділі щодня доводив своє переконання, що Україна є незалежною європейською правовою державою. Цього переконання не забрали в нього ні роки правління тоталітарного режиму зі своїм людиноненависницьким підходом, ні далека чужина – Аргентина. Де він служив як правлячий єпископ. Його серце завжди було з Батьківщиною і тут воно знайшло останній спочинок.

 

     Нехай цей прекрасний приклад єпископа Церкви та вірного сина своєї землі викликає в нас бажання більше дізнаватися про цю постать і старатися втілювати у своєму житті його суспільні погляди.

 

    Хай милосердний Господь за молитвами владики Андрея сторицею воздать Вам і депутатам Винниківської міської ради із багатства своїх щедрот.

 

З подякою і молитвою + Святослав»

 

Нагадаємо, відповідне рішення про те, щоб одну з вулиць міста назвати на честь владики Андрія Сапеляка прийнято депутатами Винниківської ради 23 листопада, яким підтримано ініціативу Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

3.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору