м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.08.2017

Автор всесвітньовідомих світлин Микола Тинкалюк нагороджений званням «Почесний громадянин міста Винники»

Рішенням сесії Винниківської ради, з нагоди 26-ої річниці Дня Незалежності України, винниківчанин, фотомитець Микола Тинкалюк, знаний у всьому світі своїми світлинами – Почесний громадянин Винниик.

 

Зачитала рішення депутат Винниківської міськради від партії «ВОЛЯ-Рух Нових Сил», голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич.

 

«З великою відповідальністю, з великою шаною, приймаю з рук мера міста Винники Володимира Квурта цю нагороду. І приймаю з шаною та обов’язком перед громадою, бо далі буду неухильно дотримуватись Божих заповідей в своїй творчості і нести Україну в світ великий гідно з піднесеною головою», – подякував Микола Тинкалюк.

 

Микола Тинкалюк – дійсний член Національної спілки фотохудожників України з 1989 року (НСФХУ), заслужений художник міжнародної федерації фотомистецтва під патронатом ЮНЕСКО – EFIAP/gold, учасник понад тисячі міжнародних фотосалонів, делегат шести світових фотографічних Конгресів FIAP.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору