м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.04.2017

Артисти Львівської філармонії взяли участь у концерті пам’яті Квітки Цісик у Винниках

Концерт присвячений пам’яті видатної співачки Квітки Цісик відбувся у концертному залі СЗШ№29 в рамках проекту «Львіська філармонія у Винниках».

 

Про життєвий шлях, любов до України та української пісні розповіла гостям заходу ведуча, учасниця тріо «Крайня Хата» Любов Фітьо.

 

«Квітка Цісик – одна з тих людей, які допомогли зберегти українську пісню закордоном у важкі часи, – каже п.Любов. – Талант, який став душею українського народу розквітнув прекрасною співочою Квіткою, хоча міг загубитися за океаном».

 

У концертній програмі взяли участь: академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок», квартет бандуристок «Львів’янки», тріо «Крайня Хата» та солістка Львівської філармонії Ольга Фенюк,

 

 

Привітав із вдалим концертом присутніх заступник міського голови Винник Богдан Шустер:

 

«З приходом у Винники філармонії, тут ожило культурне життя, ожив, завдяки адміністрації школи, цей неперевершений актовий зал, який служитиме усьому місту. Дякую усім вам, за це неперевершене звучання, за ці посмішки, за цей гарний хороший настрій. Ми в очікуванні нового сезону, ну а закриття цього сезону відбудеться уже 9 червня, де виступить славетний композитор Мирослав Скорик ».

 

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору