м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

18.12.2018

Ансамбль “Вишиванка” Школи Мистецтв №9, що у Винниках колядував для українців Німеччини

13-18 грудня учні Школи мистецтв м.Винники дали концерт різдвяних пісень “З нами Бог” у Німеччині.

Колектив супроводжувала керівник ансамблю, хормейстер, заступник директора Школи мистецтв Юлія Цвьок спільно з концертмейстером Марією Іванечко та переможницею численних конкурсів скрипалів – Соломією Гарасим.

Це вже друга така спільна коляда Винниківчан в Федеративній державі Німеччині.

Кожного разу радо приймає всіх гостей громада УГКЦ св. Володимира в м. Ганновер. Зокрема комфортне та по-домашньому тепле перебування ансамблю забезпечує місцевий отець-декан Роман Максимців з дружиною Марією.

«Сьогодні ми, ансамбль «Вишиванка», мали можливість зустрітись з представником мерії в Ганновері. З нами зустрівся радник з міжнародних питань та його заступниця. Незважаючи на щільний графік вони виділили для нас 20 хв свого часу. Сама зустріч відбувалась в міській ратуші де нас прийняли в просторі й залі з приємними бонусами у вигляді соку та печива. Ми були також не з пустими руками з Винник привезли наш особливий смайлик та музичний дарунок – коляди німецькою і українською мовами, – ділиться Юлія Цвьок. – Висловлюємо сердечно подяку всім, хто долучився до цієї Різдвяної подорожі в Німеччину: батькам дітей, директору п. Ярославу Харуну, приймаючій стороні, а також п. Володимиру Квурту, меру міста за підтримку і сприяння».

Особливістю перебування колядників є проживання в домівках місцевих парохіян – українців й німців.

Цьогоріч, учасники ансамблю з керівниками також відвідали з екскурсією казкове місто Целлє, яке зберегло дух середньовіччя.

Одним із важливих моментів перебування представників Школи Мистецтв з Винник був візит до державних органів місцевої влади – Ратхаузу (Ратуші).

На концерт різдвяних пісень “З нами Бог” завітала, також, українська художниця з Гамбурга Юлія Марушко із своєю виставкою картин “Мадонни війни в Україні”.

28.2020