м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

08.02.2018

Ансамбль «Карамель» завоював перші премії Всеукраїнського фестивалю “Барви дитинства”

Зразковий ансамбль сучасного танцю “Карамель” Будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники взяв участь у Всеукраїнському фестивалі “Барви дитинства”, який відбувся у ЦТДЮГ м. Львова 3 лютого.

 

«Наші вихованці показали себе на високому рівні та вибороли одне друге місце, два – перших та Гран-прі з танцювальною композицією “Мухи – павуки” (середня група).

 

За кожен танець діти були нагороджені дипломами та кубками, за Гран-прі – отримали Сертифікат для участі у наступному фестивалі. Окрім цього, всі діти були відзначені медалями та подарунковими кульками.

 

Ми пишаємося нашими юними танцюристами, дякуємо їх батькам за гарних вихованців, – йдеться на сторінці у соцмережі Фейсбук директора БДЮТу Ольги Соколик. – Дякуємо керівникам ансамблю – Христині Мелимук та Анастасії Селезньовій, які теж були відзначені Подякою.

Бажаємо всім подальшої плідної праці та успіхів!»

 

 

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради приєднуються до привітань, дякують батькам і керівникам за величезну роботу та за танець – найбільшим і головним матеріалом для якого є юні вихованці зразкового ансамблю сучасного танцю “Карамель” Будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники.

 

Христина Мамчур

 

Фото: Ольга Соколик

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору