м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

31.03.2016

Андрій Байцар презентував «Винники туристичні»

Географ Андрій Байцар 31 березня презентував видання «Винники туристичні», приурочене до 350-річчя надання місту Магдебурзького права

Книга знайомить читача з туристичними ресурсами Винник, історією та географією міста.

«Наше місто цього року святкує знаменну дату в своїй історії. В 1666 році Винникам було надано Магдебурзьке право. Це знаменна подія для будь-якого населеного пункту середньовіччя. Ось уже минуло 350 років, наше місто процвітає і сьогодні ми очікуємо чергової важливої події – надання Винникам статусу міста обласного значення» – наголосив у виступі Андрій Байцар.

На презентації книги були присутні представники місцевої влади,  культури, члени винниківської «Просвіти», винниківського осередку «Союзу Українок», місцеві жителі, студенти географічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.

Нагадаємо, Андрій Байцар – доцент кафедри географії України, депутат ВМР 6-го демократичного скликання, громадський діяч, винниківчанин.

19.2020