м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.09.2016

Активна молодь Винник готується до нового сезону навчально-пізнавального року

Молодіжна рада при Винниківській міськраді, медіапортал «Це Винники, друже!» та ЛМГО «Золота молодь Винник» працюють над удосконаленням пізнавальних пропозицій винниківчанам.

Спільна зустріч членів молодіжних організацій відбулась днями у приміщенні дорослої бібліотеки у м.Винники.

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Молодіжні організації підбили підсумки сезону «Весна-літо 2016». Позитивні відгуки винниківчан про ідеї проведення вихідних і вільного часу у місті, запропоновані молоддю, надихають організації на нові роздуми про удосконалення розвитку активного громадського життя у Винниках», – каже Шустер.

Державні та місцеві, церковні та дитячі свята винниківчани навчились святкувати усією громадою на різних територіальних локаціях у Винниках, що дозволяє почути і поспілкуватись між собою усім і кожному.

Зазначимо, що уже у другій половині вересня у дорослій бібліотеці м.Винники розпочне свою роботу театральна студія від ЛМГО «Золота молодь Винник» та шахматна школа «Black and White».

25.2020