м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

03.10.2019

5-6 жовтня у Винниках пройде традиційний Фестиваль сиру і вина

КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» за підтримки Винниківської міськради проведе фестиваль сиру і вина 5-6 жовтня 2019 року у м. Винники.

У ці дні будуть представлені вина та сирні вироби кращих українських майстрів із Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської та ін. областей України.

Гості фестивалю матимуть змогу придбати «солодку» продукцію винниківських та коломийських пасічників, вироби народних майстрів: львівську та покутську кераміку, вишиванки коломийських майстринь.

Організатори фестивалю запросили народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх бажаючих із гончарства, ткацтва та ін.

Планується концертна програма за участю відомих колективів м. Винники та Львова, театралізовані дійства, концерти знаних гуртів. Також під час фестивалю запрошуємо оглянути діючі виставки.

Гостей чекають у суботу та неділю, 5-6 жовтня, з 11:00 до 19:00 год. за адресою:

м. Винники, вул. В. Івасюка, 5.

Конт. тел.: (032) 296-33-33; (032) 296-01-90

e-mail: musem.vynnyky@gmail.com