м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.06.2017

3-4 червня у Винниках відбулось ефектне повернення фестивалю «На крилах дитинства»

Винники провели ХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої естрадної пісні «На крилах дитинства – 2017».

 

Впродовж двох днів виступили близько двох сотень дітей із Винник, Львова, Червонограда, Немирова, Мостиськ, Судової Вишні, Пустомит, Стрийщини, м. Кропивницького та Хмельницька.

 

Для ефективнішого прослуховування та зручності відбору учасників було поділено на чотири вікових категорії, а саме: 5-8 років, 9-11 років, 12-14 і 15-18 років.

 

Привітали із проведенням фестивалю учасників, батьків, керівників та гостей представники організаторів заходу: Міністерства освіти і науки України, Служби у справах неповнолітніх Львівської обласної держадміністрації, Управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Відділу освіти Личаківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Винниківської міської ради, ЛМГО «Золота молодь Винник».

 

Незмінний директор і головний натхненник фестивалю директор Будинку дитячої та юнацької творчості Ольга Соколик.

 

Учасники та гості фестивалю мали змогу придбати сувеніри, різноманітні смаколики та потішити дітей на ігрових атракціонах.

 

Нагадаємо,  пісенний фестиваль, який став творчою і культурною візиткою міста, вперше відбувся у Винниках у 1997 році. Після 8-річної перерви амбіції організаторів та учасників втілились у масштабному проведенні XIII Всеукраїнського фестивалю естрадної пісні “На крилах дитинства 2017” у КЦ “Дозвілля” та на території  Історико-краєзнавчого музею Винник.

 

Христина Мамчур

 

Фотоальбом заходу ТУТ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору