м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

26.09.2017

28 вересня бібліотека для дорослих у Винниках запрошує на 60-ий ювілей

Бібліотека-філія №34 ЦБС для дорослих у Винниках запрошує на святкування ювілею бібліотеки 28 вересня о 16:00 год.

 

«Сьогодні бібліотека для дорослих м. Винники (бібліотека-філія № 34 ЦБС для дорослих м. Львова) стала «третім місцем» для молоді, старшого покоління, дітей, адже дає можливість знайти корисну інформацію, розвиватися у різних напрямках (при бібліотеці діє шахова школа «Black&White» та дитяча театральна студія «ЗМВ»), поспілкуватися та обговорити книги за чашкою кави (читацький клуб «55+»), знайти підтримку та мати змогу долучитися до обговорення важливих соціальних тем (у бібліотеці працює психолог-волонтер Світлана Бєляєва, яка проводить тренінги та індивідуальні консультації), послухати поетичне слово та пісні на літературно-музичних вечорах, зігрітися та просто відпочити у теплій атмосфері.

 

Цьогоріч нашій бібліотеці – 60! Це поважна дата і важлива подія для нас. Тож запрошуємо відсвяткувати 60-річний ювілей бібліотеки разом! Свято відбудеться 28 вересня о 16 годині у приміщенні бібліотеки за адресою: вул. Галицька, 49», – йдеться на сторінці бібліотеки у соцмережі Фейсбук.

 

У програмі святкувань:

 

  • «Слово про бібліотеку» – вітання від керівництва міста, ЦБС для дорослих м. Львова, колег, друзів і партнерів; 
  • «Ювілей у нас – свято для вас» – літературно-музичне дійство за участі учасників театральної студії «ЗМВ», представників «Золотої молоді Винник», «Це Винники, друже», «Let’s go Винники», вокального колективу «Зґарда», колективів Народного дому м. Винники, Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники
  • «Library party» – вечірка з частуванням, музикою, фотозоною та перегляд фільму «Книжкова злодійка».
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

17.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору