м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

18.05.2016

28 травня Спільнота “Емаус-Оселя” традиційно візьме участь у виставці-ярмарку соціальних організацій

«Спільнота взаємодопомоги «Оселя» долучиться до виставки-ярмарку соціальних організацій в рамках Екуменічного соціального тижня у Львові.

 

28 травня у Львові на Площі Ринок з 12.00 год. до 16.00 год.

 

Про це повідомила член Ради «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» Оля Біянська.

 

“Ми уже постійні учасники заходу. Цього року, як і в попередні, будемо продавати книги і наш журнал “Просто неба” – розповіла п. Оля.

 

В межах заходу відбудуться цікаві презентації, майстер-класи та благодійний ярмарок.

 

Нагадаємо, «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» – це громадська організація, яка одна з перших в Україні почала всіляко під­тримувати бездомних людей і в 2003 році створила унікальну Спільноту. Основним видом діяльності «Оселі» є організація життя та праці Спільноти безпритульних осіб. Це об’єднання людей, які разом живуть, працюють, ведуть спільнегосподарство вирішують життєві проблеми і допомагають біднішим за себе. «Оселя» має на меті надавати допомогу у віднайденні сенсу життя людям, що з різних причин опинилися на маргінесі сус­піль­ства (убогим, бездомним, неповносправним, залежним тощо) та про­пагувати в Україні ідею солідарності та взаємодопомоги. З 2010 року Спільнота є членом Міжнародного руху «Емаус». Як і інші спільноти “Емаус” в цілому світі, “Оселя” також займається тим, що збирає від населення непотрібні їм речі – меблі, одяг, посуд, книги та інші речі домашнього вжитку. Віддати непотрібні Вам речі з кінця 2013 року стало ще простіше і зручніше за допомогою контейнерів у різних частинах міста.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

4.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору