м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.09.2016

24-25 вересня делегація із Винник відвідала місто-партнер Порембу (Польща)

Колектив відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм, у складі керівника відділу Романа Хім’юка, спеціаліста Валерія Підпалюка та радника міського голови Винник, депутата Тараса Дмитерка, відвідали святкові заходи

та вивчили питання співпраці з містом-побратимом у Польщі.

 

Мер Поремби Ришард Спира, депутатський корпус місцевої ради, керівник відділу міжнародних проектів Кароліна Островська провели офіційну зустріч з винниківчанами в рамках святкувань Днів молоді і спорту та Фестивалю Prażonek.

 

Під час гостювань винниківська делегація познайомилась і поспілкувалась про налагодження співпраці з представниками міжнародного відділу міста Киштилек Угорщина, яке також є містом-партнером Поремби.

 

«Окрім офіційної зустрічі з керівництвом міста ми мали змогу ознайомитися з інфраструктурою Поремби, побачити як організовано благоустрій парків і скверів, дитячих ігрових просторів, а також відвідати щорічний міський гастрономічний і спортивний фестивалі й переконатися у хорошому рівні підготовки святкувань польськими партнерами», – розповів Роман Хім’юк.

 

В часі перебування у Польщі, винниківська делегація відвідала також повітове місто Завєрче. Винниківчани більш детально ознайомились з польським досвідом облаштування спортивних просторів цього міста, а також практикою застосування системи роздільного сортування сміття.

 

«Підсумком зустрічі стало налагодження мостів для більш тісної співпраці з містами-партнерами, європейськими фондами, реалізація спільних молодіжних проектів, організація взаємних візитів представників з Польщі та Угорщини у Винники», – підсумував Тарас Дмитерко.

 

 

Нагадаємо, 26-28 травня Володимир Квурт та Богдан Шустер мали робочий візит в місто Луків (місто в східній Польщі), де цікавились інфраструктурою та каналізуванням міста. Відвідали одне з підприємств, з метою ознайомлення зі структурою податків, аби зрозуміти способи зацікавлень в питаннях роботи.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

9.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору